תקשור

תקשורמה זה תקשור ומה היכולת של המתקשרים? מתקשרים הנם אחת מן היכולות הגבוהות ביותר של האדם, והיכולות הנשגבות ביותר של המיסטיקן, יש בה יותר דיוק מאשר קלפי טארוט או פתיחה בקפה או בכדור בדולח, יכולת ה- המתקשרת היא למעשה היכולת ליצור קשר עם ישות אור מוארת, שמעניקה הדרכה באופן בונה, וחיובי, את זה הגוף שלנו מרגיש, פשוט כשהתקשור מרגיש לנו טוב!

מתקשרת – ממה להיזהר?

מצד אחד, זו היכולת הגבוהה ביותר בתחום המיסטיקה, הדרך להביא את הידע באופן המדויק ביותר, אך עלייה וקוץ בה. יכולת ה- מתקשרים אינה כוללת לשמוע את הסבא שלך שנפטר ומכך להסיק שאתה מתקשר.
מתקשר אמור להיות מודרך על ידי ישות הרבה יותר גבוהה ונעלה מקשרי המשפחה שלו, או קשרי עבר שלו, למשל, על ידי רב גדול או ישות אור אחרת שידועה כמעניקה הדרכה וסיוע לאנשים כאן.

הדרכה של אור ואהבה

המסרים המועברים דרך תקשור צריכים להיות מונחים ומוארים באור ובאהבה, כלומר, בשפה פשוטה, להרגיש לך טוב. כלומר, אם הבטן מתהפכת לך, בפנים כי הגעת למתקשר שקיבל עבורך מסר, זה לא זה. אם אמרו לך המון דברים חכמים ונשארת תקוע, באותו מקום, בחר לך מישהו אחר לתקשור.
מתקשרת של מסר שבא מן האור מרגיש טוב, מרגיש מוגן מרגיש ומעניק לך באמת כלים שאתה יכול ליישם בחייך ועצות שהן מעשיות בעולמך. זה קורה כשאתה מרגיש שאתה יוצא מן המבוך ומתחיל להבין. שהאסימונים נופלים פתאום!

מי יכול לתקשר?

יכולת של מתקשרת נמצאת אצל רבים מן האנשים, אלו העוסקים במדיטציות ונמצאים כבר בדרך הרוחנית זמן רב, והצ’קרות העליונות פתוחות.
הקושי של רובם הוא היכולת להבדיל בין המסרים שהם מקבלים מן האור, או המסרים שאינם כאלו, אלו המפחידים, או זורעים בך חששות ואי וודאות, הקושי האמיתי הוא להבחין בין השניים.

מידע נוסף על תקשור