מיסטיקה

מיסטיקההנומרולוגיה הוא ענף בתחום המיסטיקה. המיסטיקה מכירה בנומרולוגיה כאחד מענפיה הראשיים, נומרולוגיה שהיא תורת המספרים, או ליתר דיוק, תורת הניתוח של נתונים אנושיים ותאריכים לפי מספרים.
החל מתאריך לידה ועד שם, שם משפחה, כתובת, ותאריך של ארועים, כל אלו מאפשרים ניתוח של פוטנציאל של האדם או של התאריך. כלומר, האם הוא מוצלח או רע מלכתחילה, עסקה שנראית טובה אך מבוצעת ביום ושעה ‘רעה’ נידונה לכשלון, מלכתחילה.

גם בקבלה מיסטיקה ונומרולוגיה מקושרות

ישנה נומרולוגיה, וישנה נומרולוגיה קבלית, שמשתמשת בידע של חכמי הקבלה. הנומרולוגיה מחשבת הכל על פי מספרים, כל מספר נושא איתו אנרגיה, כמו קוד, וכאשר מסכמים בדרך הנכונה את המספרים של אותיות או של תאריכים הידע שנחשף לפנינו הוא מדהים, ולכן הנומרולוגיה היא ענף שרכש הכרה והצלחה מרובה בכל תחומי המיסטיקה.

מיסטיקה ונומרולוגיה מונעות עוגמת נפש

ישנם תאריכים מסויימים שאם הייתם יודעים שיש מזל רע ביום או בשעה הזו, יכולתם למנוע היקשרות לאדם או לחוזה שיביא איתו הרבה עוגמת נפש, או הרבה כאב לב, אותו כנ”ל לגביי התקשרות לאדם מסויים בין אם היא רומנטית או עיסקית, ניתוח נומרולוגי יכול להראות את הפוטנציאל של אותו אדם ושלך ולבדוק התאמה.

כאשר מיסטיקה ונומרולוגיה מתחברות- ידע רב מתגלה

המיסטיקה מעניקה כוח רב לתאריך הלידה של האדם והניתוח שלו קובע במידה רבה את הנטיות של האדם, את רצונותיו, דחפיו, יעודו בחיים, והיא מיועדת לענות שאלות רבות כמו: מה באת ללמוד פה בחיים הנוכחיים? מה המתנה שלך לעולם? היכן נקודת ההתמודדות הקשה שלך? ומה מטרת החיים שלך? מה הכישורים שעליך לפתח? ועם איזה כשרונות באת לכאן מלכתחילה?

מיסטיקה ונומרולוגיה הולכות יד ביד

כל מדעי המיסטיקה יש בתוכם גם נומרולוגיה, רבים מן העוסקים בגילוי הנסתר, אם זה בדרך הקבלית או בדרך אחרת, מכירים בנומרולוגיה כדרך למציאת ידע רב, בעיקר למציאת הפוטנציאל הטמון באדם או בתאריך מסויים, או בהתאמה של אנשים זה לזה, אם למטרת זוגיות או ולמטרת עסקים. אם זה תאריך לחתונה או לעסקה, ידע רב על תאריך צפוי – יכול למנוע עסקה בעייתית, על ידי שינוי התאריך.

תאריך הלידה – אוצר של ידע

תאריך הלידה טומן בחובו כוח ופוטנציאל עצום, ויש בו אנרגיה רבת עוצמה על חיינו, וכאשר נתחבר לאיכויות המיוחדות של תאריך הלידה, יהיה קל הרבה יותר להגיע לגילוי המטרה והייעוד בחיים.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך