מגדת עתידות

מגדת עתידותמגדת עתידות היא אשה שיש לה כישורים אינטואיטיביים, ובדרך כלל גם מספר דרכים לגילוי העתיד, כגון: קריאה במשקעי הקפה, קריאה כף היד או קריאה בכדור בדולח או פתיחה בקלפי טארוט, או כמה מהם יחדיו.
תמיד נהוג לחשוב על אמצעים אלו, כמשהו מיסטי של הוקוס פוקוס מוזר, בסופו של דבר יש טכניקה לכל פענוח של אותות וסימנים, וכמובן שיש צורך באדם מיוחד עם אינטואיציה טובה במיוחד, וחוש מסויים של תקשור, ודרך השילוב של כל התכונות האלו יש למגדת עתידות זו את הכשרון של גילוי העתיד. היום קל יותר לקבל ייעוץ כי ניתן למצוא מגדת עתידות דרך האינטרנט וזה הרבה יותר נוח יותר כי ניתן ליצור קשר בכל שעה.

קריאה במשקעי הקפה

מגדת עתידות שיודעת לעשות ‘פתיחה בקפה’, מפענחת סמלים שנמצאים על כוס הקפה השחור ולאחר ששתית אותה, והפכו אותה, ובאופן בלתי מוסבר, הציורים האלו, יכולים לתאר ארועים עתידיים בעולמך, וכמה שזה ישמע מוזר, זה עובד. אם ניסית אי פעם בוודאי ראית. אפשר לחפש מגדת עתידות דרך האינטרנט.

קריאה בכף היד

מגדת עתידות שיודעת לקרוא בכף היד, מסוגלת לראות דברים על עברך ועל עתידך, על תכונות מולדות ועל נטיות אופי, על המשפחה שתקים ועל מספר הילדים, זה דיי פשוט למעשה. על הבריאות הנוכחית ועל מתי יהיו בעיות בריאות, האם תהיה מוגן כאשר הן יגיעו, או לא. ואפילו אם תהיה עשיר או לא, כתוב לך בכף היד.

 קריאה בכדור בדולח

מגדת עתידות שיודעת לקרוא בכדור בדולח, מסוגלת לפענח אותות וסימנים וציורים שניראים לעיניה כאשר היא מסתכלת בכדור, ולספר מתוכם את הסיפור של עתידך, מסורת זו הגיעה מן הצוענים באירופה שביניהן היו נשים עם הכישורים המיוחדים האלו, בעבר הן נקראו ‘מכשפות’ כיום, ידוע לכל שאין כאן שום כישוף זה ידע קצת מיסטי, זהו. מומלץ ליצור קשר עם מגדת עתידות דרך האינטרנט.

פתיחה בקלפי טארוט

מגדת עתידות הקוראת בקלפי טארוט, מסוגלת מאד בקלות להגיד לך, האם הזוגיות שעומדת על הפרק כדאית או לא. או מה טיבה. האם השותפות העתידית היא כדאית או לא, ומה טיבה, ופחות נפוץ אבל גם בענייני בריאות, אפשר לקבל תשובות.

פתיחה בקלפי אושו או קלפים אינדיאנים

ישנם קלפים שמטרתם אינה לנבא עתיד אלא לעורר מודעות, כלומר שאם האדם מבין מה העבודה של המודעות שעליו לעשות, ייתכן ויהיה לו את הכוח להביא את הדבר שהוא רוצה למימוש, בדרכו הוא. כלומר, הדגש הוא לא על פאטליסטיות (גורל) אלא על קח אחריות על גורלך ולמד את השיעור שאתה עומד לפניו.
בסופו של דבר כדי לשנות את ההווה יש צורך לשנות מצב מודעות.

מידע נוסף על מגדת עתידות