טארוט

טארוטטארוט יומי – מוצא מדרך ללא מוצא. לעיתים בחיים נדמה שכל מה שאנחנו מנסים, או ככל שאנחנו חושבים על משהו (בעיה כלשהיא, בדרך כלל) כך אנו נעשים פחות הגיוניים ולא מגיעים לפתרון, זה בדרך כלל זמן לפנות לייעוץ ולפתיחה בקלפי טארוט.

מה זו בדיוק פתיחה בקלפי טארוט?

ה- טארוט זוהי חפיסת קלפים שמכילה ציורים שונים לכל ציור ישנה משמעות, וכל סמל מסתתר מאחוריו יש עולם שלם של אפשרויות, והידע של הפותחת ב- טארוט, אינו רק במה משמעות הקלף הזה? אלא איך לפרש אותו על פי המצב שאיתו באת? ואיך זה מתפרש על פי הפתיחה, משמע, צירוף הקלפים הנוכחי. אחדים מן הקלפי משמעותם שונה כאשר הם ליד קלף זה או אחר.

הפתיחה היא מן הידע הנשמתי שלך !

כלומר, יש לדעת שאת הפתיחה האדם הוא זה שעושה, והידע הוא ידע נשמתי של האדם השואל, וה’פותחת בקלפי טארוט יומי תפקידה לפרש את המשמעויות על פי הפתיחה שאתה פתחת!
כלומר, בגדול, בניגוד לנהוג לחשוב, מאחר ואתה בוחר את הקלפים או את פריסתם, הידע של בחירת הקלף הנכון אינו של ה’פותחת בקלפי טארוט’ הוא של הנשמה שלך שמעבירה לך ידע דרך הקלפים ודרך אדם שאמור לקבל את הידע היקר הזה על פי הקלפים שפתחת, ותפקידה הוא להיות כלי שמפרש נכון את הקלפים אותם אתה בחרת.

פתיחה בקלפי טארוט יומי

היא למעשה דרך מסויימת של תקשור, מרבית האנשים שבוחרים בעיסוק זה הם פיתחו יכולות של תקשור או קריאת מצבים קשים ופתרונם דרך מגוון כלים, קלפי טארוט היא אחת מן הדרכים. ולמעשה זוהי דרך אינטואיטיבית לקבלת ידע יקר ערך, אם זה נעשה נכון.
למי שמאד מתעניין בתחום, ניתן היום לרכוש גם חפיסה של קלפים וגם ספר הדרכה, אפילו באותה חבילה. בדרך כלל פתיחה ופירוש הקלפים של אדם לעצמו אינה אובייקטיבית, ויכולה בקלות מאד להיות מוטעית, כי היא בדרך כלל נוטה לכיוון הרצונות של האדם.

הכח של הקלפים

ניתן לייחס לקלפים אלו כוחות שאם מתבוננים בהם הרבה ועושים מדיטציית התבוננות בקלפים שמסמלים עושר – אז העושר יבוא אלייך, או קלף שמסמל זוגיות מאושרת – אז הזוגיות המושלמת תבוא אלייך.  אז, כדאי לשמור על פרופורציות, אם לא תעשה דבר כדי להוציא את החלום לפועל, אתה יכול למדוט מולם כל היום וכל הליל, ודבר לא ייקרה.
כדאי לזכור שבסופו של דבר אלו כלים לתת ייעוץ רוחני.

מידע נוסף על טארוט