התאמת מזלות

התאמת מזלותכיום ככל שנותנים חשיבות גדולה לכסף, שרובנו רצים אחריו כל היום, ללא אהבה, החיים יכולים להראות מאד חסרים, עצובים, וחסרי שמחת חיים. כל אחד מאיתנו מחפש לו את בן הזוג הנכון לחייו, וגם האנשים שיש להם זוגיות אינם תמיד יודעים, האם זו הזוגיות הנכונה להם?

מחפש/ת אהבת אמת?

כלומר, בסופו של דבר, אהבת אמת היא יעד שכל אחד בתוככי ליבו רוצה יותר מכל, וכל אחד נושא בליבו דימוי אחר לגבי האחת או האחד הרצוי לו או לה.

באילו אמצעים ניתן לבדוק את התאמת הזוגיות ? האם היא יכולה להשתפר או האם מוטב לנסות משהו אחר ? מובן שרצוי לפתור בעיות אלו לפני היום הגורלי של הנישואין, אבל לא תמיד התשובה שהתאימה אז, נכונה לנו היום. האמצעים לבדיקת התאמה זוגית יכולות להיות על ידי אסטרולוגיה, נומורולוגיה, מומחית קבלה, פותחת בקפה, מיסטיקאית או רואה נסתר שמשלב מספר שיטות גם כן אפשרי.

התאמה זוגית על פי האסטרולוגיה

באסטרולוגיה, ישנה התאמה בין מזלות מסויימים ואי התאמה מוחלטת בין מזלות אחרים, זה כמובן אינו אומר שיש רעים או טובים. רק זה אומר שעבור בן מזל מסויים שהוא מים (דגים, סרטן, עקרב) למשל, בת מזל אדמה יכולה מאד להתאים, או עבור מזל אש (אריה, קשת, וטלה) מזל אוויר (למשל; דלי, מאזניים) יתאים מאד.
ומעבר לכך מזל אדמה עבור בני מזלות האש כמו לאריה, למשל, שהם ‘מכבים לו את האש’, ואותו הכנ”ל לגבי מזלות המים.
כאשר יוצרים מפה מפורטת של שני בני הזוג כמובן שהתוצאות הן הרבה יותר מדוייקות, עד לפרטי פרטים שיכולים להדהים.

התאמה זוגית על פי נומורולוגיה

הנומורולוגיה מעניקה ניתוח אישיות מדוייק מאד וידע רב על עבר ועתיד. ומאחר ולצורך התאמה זוגית יש צורך בידע רב על כל אחד מבני הזוג, ישנה אפשרות לבדוק התאמה ברמות של האם הבן זוג המיועד מתאים לנתיב הנשמה שלך? והאם ישנו סיכוי לחיים טובים יחדיו? והאם מוטב להיפרד או שישנו סיכוי לשיפור הקשר במערכת זוגית קיימת?

התאמה זוגית על פי מומחית קבלה

מומחית או מומחה לקבלה מסוגלים לייעץ לאדם בנוגע לזוגיות על פי אבחון האישיות של השואל/ת וזו האבחון של בן או בת זוגו, ועל ידי בדיקה של ההתאמה בין הניתוחים של שניהם.
בכל מקרה, ישנם מומחי קבלה שמשלבים נומרולוגיה קבלית או אסטרולוגיה קבלית, ובנוסף עם כלים אחרים.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך