הקבלה

הקבלהשורשי הקבלה נטועים עמוק בחוכמה עתיקה של חכמים שהתעניינו ברזי בריאת העולם, חוכמת הקבלה, עוסקת בכל הכללים שמייצרים את העולם הזה שבו אנחנו חיים כעת (היא אינה מייצרת את העולם! אבל היא יכולה להסביר הרבה דברים שאינם ברורים לנו, ביומיום).
מעט מן הדברים שניתן לדעת דרך פתיחה לפי הקבלה. ניתן לקבל מידע על תאריך לידתו של אדם, מה צופן לו העתיד ומה הפוטנציאל שלו. יש לזכור תמיד “שהכל כתוב – והרשות נתונה”, כלומר תמיד יש לך כמה הבחירה בידיך!

הקבלה מספקת שפע נתונים להצלחה

ניתן לפתוח או ליתר דיוק לנתח את מפת הנתונים הכוללת של: שם פרטי ושם משפחה, ותאריך לידה ותאריך של אירוע חשוב (למשל, חתונה או פגישה חשובה), ולדעת האם הוא מומלץ למטרה זו, מאחר ויש ימים ושעות שהאנרגיה שלהם רעה מלכתחילה. האנרגיה של היום והשעה מכתיבה את הצלחת ההמשך, (החתונה – הנישואין, החוזה – הצלחת העסקה).
ניתן לתת לכל אלו ניתוח של האותיות לפי הקבלה, ושל המספרים על פי נומורולוגיה קבלית וגם על פי אסטרולוגיה קבלית, וכמובן,  שהכל לפי כישורי המיסטיקאי שמבצע פתיחה על פי הקבלה.

איך הקבלה עוזרת לנו

לעיתים אנחנו מאד להוטים אחרי קשר מסויים, והקשר הזה אינו טוב עבורנו, וכמו הביטוי הידוע: האהבה עיוורת. לפעמים כדאי לפתוח עיניים, ולראות האם באמת יש סיכוי לקשר הזה להיות טוב עבורנו?
או שקשר זה מלכתחילה, על פי כל הנתונים הוא הרסני עבורנו, ויביא רק כאב, ועוגמת נפש. כך שלפני שאנחנו בוחרים להחזיר את האהוב לב בכל מחיר, כדאי לראות! כלומר, שמישהו אחר ייפקח את עינינו, האם זה באמת קשר בריא, והאומנם יש לנו סיכוי אי פעם לקטוף פירות טובים, או רק פירות באושים.

הכוונה מקצועית של הקבלה

בעזרת כל הנתונים שצויינו לעיל, ועוד על פי כישורי המיסטיקאי, ניתן לראות את גורלו של אדם, את ייעודו, ואירועים עתידיים בחייו, כמו מחלות, או אבחון בעיות שונות, כמו גם יצירת קשר חדש או פרידה. ניתן לקבוע אירועים ברמת דיוק כמעט מוחלטת.

לסיכום

הקבלה מכירה בכך שכל אחד מאיתנו הוא יציר כפיו של אלוהים, ובכל אחד מאיתנו יש ניצוץ אלוהי, וכאשר אנחנו מתחברים לאהבה ללא תנאי, ולהיות אור לסובבים אותנו, האור אלוהי יהיה איתנו ויאיר את חיינו תמיד!

מידע נוסף שיכול לעניין אותך