גלגול נשמות

mysticsonline_020רבים מן האנשים שאנו פוגשים בחיים אלו , זהו לא המפגש הראשון שלנו איתם, לעיתים אנחנו פוגשים את אותם אנשים במשך מספר גלגולים, ישנם מפגשים מעצימים שמחזקים אותנו, וישנם מפגשים שמחלישים או מערערים אותנו, הטיפול הזה מיועד לסוג השני של המפגשים.

עדויות בכל העולם

בכל התורות המיסטיות של הדתות בכל רחבי העולם ישנה הכרה בגלגול נשמות, גם בקבלה שלנו, באיסלם, בבודהיזם, ובעצם בכל אחת מן הדתות. אפילו בתודות ובברכות היומיות של היהדות ניתן למצוא את העדויות לכך.

אבחון הצורך בשחזור גלגולים

לעיתים רחוקות קורה שאנו פוגשים אדם, ויש לנו לאורך כל הקשר איזה תחושה מוזרה בלתי מוסברת שמעבר להכרות שלנו איתו כאן יש משהו מעיק בלתי מוסבר, או אולי תחושה קרובה מאד בלתי מוסברת (אבל אז, להבדיל, זה לא מציק ומעיק ודורש פתרון!).

כאשר מפגש או ארוע עם אדם מסויים גורם לתחושות ש’על פניו’ לא היה בהן צורך או אין סיבה. כאשר אין שום סיבה הגיוני לחוש כך כך רע או באופן קיצוני, והתחושה אינה הולכת לשום מקום, היא נשארת איתנו, לפעמים ארוע פשוט שגדל (בעולם הפנימי שלנו) למימדי טראומה. לחידה שאינה פתירה, בשום כלי הגיוני.

הטיפול בשחזור גלגולים קודמים

אם אי פעם חשת את התחושה הזו, והרגשת שזה משהו שדורש פתרון, למטרה זו קיימת האפשרות של טיפול בשחזור גלגולים קודמים, המטרה היא לעלות את הגלגול הקודם שלך עם אותו אדם, את הגלגול הכואב והבעייתי ביותר, לשנות את התסריט למרפא, מבריא עבורך, בזמן הטיפול. ובכך בעצם למחוק את ההשפעה של הארועים הקודמים מן ה’ארכיון’ והתודעה של הנשמה שלך, להפוך את האירוע למחזק עבורך. ולאפשר לך לחיות ללא הנטל של הכאב או מועקה או פגיעה שנפגעת בגלגול הקודם.

לא תמיד שחזור גלגול אחד, מספיק, לעיתים אנחנו נפגשים עם אותו אדם מספר גלגולים וישנם כמה גלגולים שצריך לתקן, אם הגעת לצורך הזה,

לאחר שחזור גלגולים קודמים

אם שחזור גלגולים מבוצע נכון, זהו טיפול המדיטטיבי משהו, או בדימיון מודרך, היתרון הוא שכאשר תפגוש את אותו אדם או אותו זכרון מחיים אלו תחוש איתן (חזק) והגיוני, ומסוגל לעמוד מול החיים, תחוש יכולת לנתח את הארועים באופן הגיוני, או, יותר חשוב, פשוט לחזור לחיים ללא המועקה הזו שהרגישה בלתי פתורה ובלתי פתירה.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך