אסטרולוגיה

אסטרולוגיהכאשר עומדים לפני החלטות קשות, ולא תמיד יודעים האם שיקול הדעת הפשוט שלי או שלך הוא טוב מספיק. לפעמים יש תחושה שצריך לשפוך אור נוסף על המצב, כדי לדעת איך לנהוג, במקרים אלו אנשים פונים להזמנת מפת אסטרולוגיה.

מה רואים במפת אסטרולוגיה?

רואים נתונים שאיתם באת לעולם, כגון כישורים ונטיות אישיות, ניתן גם לבדוק התאמת זוגיות, אם יש בן זוג שעומד על הפרק. לפעמים אדם מרגיש מאוהב, אבל הדבר שהוא רוצה ממש הרסני עבורו, או להבדיל ישנן בעיות אך הן ניתנות לפתרון ולהגעה לעמק השווה. וכדאי להשקיע.
כל אלו סיבות נפוצות שאנשים פונים בגללן לייעוץ ולהזמנת מפת אסטרולוגיה.

מה היתרונות של מפת אסטרולוגיה?

מתוך המפה האסטרולוגית ניתן להבין; מה הייעוד של אדם בחייו? או מי יהיה עבורו הבן זוג המתאים ביותר? מתי ייגמר המשבר הנוכחי? (שבעיתו, בדרך כלל, פונים לייעוץ), או אולי מה כדאי ללמוד?  ואיך לנהוג במצב הנוכחי? כאשר נראה שאין פתרון סביר באופק.

מה ניתן ללמוד מתוך מפת אסטרולוגיה?

א.    על נתונים אישיים שנולדנו איתם.
ב.   על עבר. כלומר, אם יש לך ספק באיכות או מקצועיות האסטרולוג, כלומר, אינך מכיר אותו, אפשר תמיד לשאול שאלות על עברך, כדי לקבל תמונה שלמה, וכך תוודא שיש לך עסק עם בעל מקצוע רציני, על פי האותנטיות של תשובותיו, כמובן. לידע כללי, אסטרולוג מקצועי מסוגל להגיע לנתונים מאד מדוייקים על עברו של אדם, או ילדותו.
ג.    על התאמה זוגית, האם זו מערכת יחסים ראויה או כזו שלעולם לא תהיה מספקת ורגועה. כמו שכבר צייננו.
ד.   על עתיד, כלומר מה צפוי (אין הכוונה שמכאן ואילך יושבים ומחכים שזה ייקרה!) אבל אם נאמר לך שתמצאי בן זוג בדירה הבאה שתגורי בה, כי תחילת הקשר היא בדיוק על אותו תאריך  של כניסתך לדירה, אז אפשר להפסיק להשתגע ולצאת עם דייטים כל שבוע עם מישהו אחר.
ה.   ייעוץ לגבי שותפויות, אם אתה או את בפתח שותפות חשובה, או לפני נישואין
(שזו גם סוג של שותפות, מן הסתם), אם החשש או הספק מנקר ואינו מניח, כדאי לפנות לייעוץ ולהזמין מפת אסטרולוגיה.
מפה יכולה להעניק לך ים של ידע מרתק על עבר ועתיד, ולשפוך אור חדש על מצב קיים.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך