נומרולוגיה לפי שם

נומרולוגיה לפי שם, מציעה פתרון לכל המתלבטים בנוגע להחלפת שם, או להענקת שם לרך הנולד, ויותר מכך היא מציעה לאדם דרך לדעת מה הוא עתידו הצפוי לו ומה מתאים לו יותר בתחומי הלימודים או המקצוע, וגם מה מיועד לו בזוגיות.

איך זה נעשה?

בניית מפה של נומרולוגיה לפי השם, נעשית על ידי ‘תרגום’ כל האותיות למספרים, הפיכתם למספרים ללא מאיות או עשרות, וחיבורם עד הגעה למספר בודד או 11 או 22. לאחר שהגעתם לתוצאה זו, לכל מספר מ1 עד 9, ול-11, ו-22, יש משמעות נרחבת מאד, ניתן ללמוד ממנה רבות על יכולות האדם בין אם הן ממומשות ובין אם לאו, וגם על הנתיב הצפוי לו והייעוד שלו על פי ניתוח בנומרולוגיה הקבלית

נומרולוגיה על פי השם – לבחירת מקצוע

מאחר ועברך ועתידך מאד ברורים לאחר בניית מפה על פי נומרולוגיה לפי השם, החוזקות שלך והחולשות שלך גם. ייתכן וזה זמן יפה לקבל את הייעוץ בנוגע למקצוע או ללימודים בדרך למקצוע אותו ייתכן ואתה שוקל כעת.

נומרולוגיה לפי שם – להתאמת זוגיות

לאחר בניית מפה של נומרולוגיה לפי השם, ניתן בקלות, לראות על ידי מפה שלך ושל בת הזוג המיועדת, או הנחשקת האם אכן זיווג זה הוא משהו שיעלה יפה או שאין לו סיכוי. כי כידוע : ”האהבה היא עיוורת”, ולכן, כדאי שמישהו יאיר את עינייך, ויבדוק את העניין לעומקו, ללא הרגשות שבדרך כלל מסבכים את העניין.

נומרולוגיה לפי שם – למציאת הייעוד

בניית מפה של נומרולוגיה לפי השם מאפשרת להבין למה הגעת הנה לעולם, מה התכונות המיוחדות לך, ומה החזקות ביניהן, איזה כישורים כדאי לפתח, בנומרולוגיה הקבלית ישנה אפשרות לראות מה נתיב שכתוב לך מרגע לידתך? ובעצם מה הייעוד שלך בחיים אלו?

האם יש דרכים נוספות לוודא התאמה זוגית?

בוודאי כל שם פרטי וגם על פי שם משפחה וניתן לנתח גם על פי התאריך לידה של האדם, כלומר, גם תאריך לידתך וגם התאריך לידה של בת הזוג המיועדת או הנחשקת.

בעצם כל פרט יכול להוסיף מידע.

והאם גם לבחירת מקצוע יש דרכים לניתוח מפורט יותר? בוודאי, אם תוסיפו לו נתונים כמו תאריך לידה, למשל, המפה תהיה מפורטת יותר וגם מדוייקת יותר.

בכל מקרה, רצוי לזכור!

את מסלול חייך אתה קובע, ואם תראה את זה כך, כך זה יהיה.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)

נומרולוגיה לפי שם, 5.5 out of 10 based on 2 ratings