גילוי עתידות

דרכים לגילוי עתידות

גילוי עתידות מיועד לעזור לאדם שנמצא בדילמה קשה במיוחד, ואינו מוצא פתרון בדרכים הרגילות, לעיתים מבט אחד אל העתיד שם את כל העניינים בפרופורציה, ועוזר לחזור ולמצוא שיש פתרון. או פשוט לשפוך אור על המצב. ישנן מספר דרכים לגילוי עתידות.

גילוי עתידות – בקלפי טארוט

כאשר אתם בתחילת קשר רומנטי חדש, או בתחילת עסקה חדשה, דרך קלפי הטארוט יהיה זה קל מאד להשיג מידע האם הקשר יהיה חיובי או שלילי , בונה או הורס, מתסכל או משגשג. כאשר דרושה אינפורמציה נוספת על אדם, או ליתר דיוק על משמעותו בחייכם, פתיחה בקלפי טארוט בהחלט יכולה לעזור.

גילוי עתידות –  קריאה בכף היד

הקריאה בכף היד רואה הרבה יותר מן המקובל לחשוב, ניתן לראות עבר החל מרגע הלידה ועד לעתיד, מסלול רומנטי והקמת משפחה ומסלול מקצועי, נחישות או אי החלטיות באדם, וגם תכונות אופי, ומצב בריאות ומתי ישנה בעיה בריאותית עתידית. וגם אם אדם מיועד להיות עשיר!

גילוי עתידות – אסטרולוגיה

דרך מסלולי הכוכבים, וניתוח המפה האסטרולוגית שלך ואפשר גם של בן או בת הזוג, ניתן להגיע לראות, לפני הכל, בענייני רומנטיקה… האם הקשר שאתה נמצא בו הוא טוב ובריא עבורך או הרסני, ולא תמיד כשאדם נמצא בתוך הקשר הוא מסוגל לראות כי האהבה היא עיוורת. ואותו הדבר לגביי עסקים או מסלול מקצועי, ניתן לראות נטיות טיבעיות של האדם ואת הנתיב המיועד לו.

גילוי עתידות – קריאה בכדור בדולח

יש אנשים שיש להם את המתנה של היכולת הזו להסתכל בתוך הכדור בדולח ולראות ממש, תמונות וארועים עתידיים של השואל, גם אם זה יופיע רק בסמלים או תמונה קלושה, ולתרגם את זה למציאות עתידית צפויה לשואל.

גילוי עתידות – נומרולוגיה

גם על פי הנומרולוגיה ניתן לדעת עבר מרגע הלידה ואת הנתיב הצפוי לו והמומלץ לו, לחייו. את הנטיות הטבעיות ואת הייעוד של האדם בחייו כמו גם לבדוק התאמת זוגיות. וניתן גם לברר האם מסלול לימודים או מקצוע מסויים יתאים לך או לא.

גילוי עתידות – קריאה בקפה

על ידי קריאה במשקעי הקפה, ופיענוח הציורים וסמלים שמופיעים על הספל,  ניתן לראות הרבה דברים שטרם קרו, הסבר הגיוני לשיטה זו אין לי, אבל עובדה היא, שיש אנשים שמסוגלים לראות המון אינפורמציה מדהימה בדרך זו, גם על העבר ועל ההווה ועל העתיד.

כדור הבדולח שלכם

דמיינו כדור בדולח בין ידיכם, וראו בעיני רוחכם את המציאות שאם רוצים, קומו ועשו תוכנית פעולה,  וזה יהיה עתידכם.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

גילוי עתידות, 10.0 out of 10 based on 2 ratings